Treść strony

  • Produkt_Polski_logopng

Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętą do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami spożywczymi? Do zakładu produkcyjnego „Polskich Przetworów” owoce i warzywa dostarczają głównie plantatorzy z województwa kujawsko-pomorskiego. Zakład dba o najwyższą jakość produktów, dochowując największej staranności na każdym etapie produkcji. Wybierając żywność z oznaczeniem „Produkt polski”, kupujący ma pewność, że została ona wytworzona w kraju i z rodzimych najwyższej jakości surowców. Takimi produktami są właśnie „Polskie Przetwory".
We wrześniu 2020 roku Sos do spaghetti marki "Polskie Przetwory" został laureatem plebiscytu "Perły Rynku FMCG 2020" w kategorii: sosy mokre, majonezy, musztardy, ketchupy.

  • PDZ

We wrześniu 2022 roku Ketchup Łagodny 450 gram otrzymał znak Poznaj Dobrą Żywność. Program Poznaj Dobrą Żywność jest narzędziem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który od lat służy informowaniu konsumentów o produktach żywnościowych  wysokiej jakości produkowanych w Polsce. Oznaczenie to ma również na celu podnoszenie zaufania konsumenta do produktu żywnościowego poprzez informację o jego wysokiej i stabilnej jakości. Oznaczenie nadawane jest na okres 3 lat.

  • Logo Lubię bo polskie

Ketchup z „Polskich Przetworów” zajął 3. Miejsce w rankingu Polskiego Radia  „Lubię bo polskie 2022”!

Ketchup marki Polskie Przetwory został nagrodzony przez Polskie Radio w  rankingu "Lubię bo polskie"! Ketchup otrzymał 3. miejsce w kategorii „Najlepszy polski produkt ekologiczny 2022”. W tej kategorii nagrodzono produkty wysokiej jakości, o największych walorach ekologicznych.  

Ranking promuje polskie produkty,  wspiera polskie  firmy oraz edukuje słuchaczy publicznego nadawcy. Pierwsza edycja rankingu „Lubię, bo polskie” odbyła się w 2017 r. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwo Aktywów Państwowych.

Kontakt

Napisz do nas

Zakład Krajowej Grupy Spożywczej S.A.
„Polskie Przetwory” we Włocławku
87-800 Włocławek ul. Wieniecka 27

Rejestracja: Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy KRS: 0000084678
NIP: 956-10-40-510,
 

Dział Handlowy:
telefon: + 54 236 00 81 

email: handel.ppw@kgssa.pl

REGON 870363980, BDO:000009141
Kapitał zakładowy: 990.677.758 PLN
wpłacony w całości

baner toplayer
n